|
Другие стихи |
---|
01/11/2020 14:21:30 - Портреты юдиц с жасмином и алмазами |
25/10/2020 15:36:55 - Портреты юдиц с вишнями и ядом |
09/10/2020 14:16:14 - Портреты юдиц за чтением и в трауре |
09/10/2020 11:25:07 - Если скучно - лист возьму, бумагу |
02/10/2020 21:01:17 - Портреты юдиц за млечными столами |
27/09/2020 9:00:16 - Верю в истину боли сердечной... |
26/09/2020 15:18:13 - Портреты юдиц за винтажными декорациями |
20/09/2020 16:07:48 - Портреты юдиц в эфирной лепнине |
11/09/2020 12:42:58 - Портреты юдиц в нагорном сумраке |
04/09/2020 12:20:12 - Портреты юдиц в диаментной цвети |
Отправитель | Нити |
---|---|
Yura | Отправлено: 01/11/2010 17:40 Обновлено: 01/11/2010 17:40 |
Местный житель ![]() ![]() Дата регистрации: 06/09/2008 Из: УКРАїНА Сообщений: 1077 |
![]() Гарний вірш! Він наштовхнув мене на дуже невтішні роздуми, а саме, що багато людей спекулюють на незнанні історії, та почуттях патріотизму самих українців.
Я народився у родині де одночано спікуються і російською і українською мовами і це не на суржику, а дійсно окремо на 2 мовах, в залежності від того, хто із ким розмовляє. І коли я спілкуюся російською мовою я себе не вважаю меншим патріотом аніж коли спілкуюся українською. Тому, люди! Хотілося б звернутися до всіх: Пам'ятайте, що украънцями нас робить в першу чергу почуття любові та поваги до нашої країни!!! |
AlexandrV | Отправлено: 01/11/2010 18:34 Обновлено: 01/11/2010 18:34 |
Местный житель ![]() ![]() Дата регистрации: 19/01/2009 Из: г.Павлоград Сообщений: 2091 |
![]() Юра, спасибо за коментарий.
Ты рассуждаешь правильно. Но я столкнулся с таким парадоксом. После аварии на ЧАЭС я переехал с Киевской обл. в г. Павлоград Я был шокирован на востоке Украины невозможно пообщаться на украинском языке. Выяснил, что большинство людей, приехали после голодомора сюда из Урала. И я украинец здесь чужой. Пока с этой бедой не столкнешся ее не поймешь |
LLN | Отправлено: 01/11/2010 20:07 Обновлено: 01/11/2010 20:07 |
Местный житель ![]() ![]() Дата регистрации: 08/11/2009 Из: Киев Сообщений: 949 |
![]() Александр, очень хороший стих. И тема патриотизма очень глубока и сложна. Наверно, каждый человек должен начинать с самого себя. Но к сожалению, на сегодняшний день, мало кого волнует эта тема. Я, например, родилась в семье, где говорят на суржике. Это плохо. Совсем давно я сама немного общалась на украинском. Потом, как-то это всё поникло. Все мои знакомые разговаривают исключительно на русском. Да и литература вся на русском. Здесь, скорее, всё пошло с детства. Поэтому, восприятие всего и мысли, в первую очередь на русском. Мне сложновато писать стихи или прозу на украинском. Скорее, маленький словарный запас и всё.
ВЫ, молодец, что пытаетесь развить эту тему патриотизма. Я очень надеюсь, что Ваши стихи как-то повлияют, в первую очередь, на совсем ещё юное поколение... Очень бы этого хотелось!! |
AlexandrV | Отправлено: 02/11/2010 16:35 Обновлено: 02/11/2010 16:35 |
Местный житель ![]() ![]() Дата регистрации: 19/01/2009 Из: г.Павлоград Сообщений: 2091 |
![]() Вы себе не представляете каких масштабов достигла экспансия.
|
LLN | Отправлено: 02/11/2010 20:24 Обновлено: 02/11/2010 20:24 |
Местный житель ![]() ![]() Дата регистрации: 08/11/2009 Из: Киев Сообщений: 949 |
![]() Я давно слышала про Восточную Украину и её не желание познавать украинский язык. Безусловно, для страны - это страшно. Страшно, что собственному народу наплевать на происходящее. Но это наша действительность и боюсь от такой правды, никуда не деться.
|
LOVELESS | Отправлено: 04/11/2010 16:16 Обновлено: 04/11/2010 16:16 |
Местный житель ![]() ![]() Дата регистрации: 08/09/2009 Из: Украина, Полтава Сообщений: 314 |
![]() не можу не вставити свої 5 копійок)))
я хочу сказати, що на привеликий жаль, на сьогоднішній день патріотів дуже мало, адже ніхто не згадує ті гіркі часи, які пережила наша країна, а навіть якщо і згадують, то не сприймають весь той біль, як належне...я звичайно скажу що мова на якій ми спілкуємося не так і важливо, але ж все таки наша мова унікальна, милозвучна, рідна... і я би хотіла щоб кожен українець цінив перш за все країну в якій народився і виріс, кохав її, адже "все на світі можна вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину!"... наша молодь геть не цінує того, що має, тільки і говорить, що не хоче жити у такій країні... а щоб жити добре треба щось робити! а не тільки на словах... поки всі сидітимуть і чогось чекатимуть то країну загублять! я шалено кохаю свою країну, і вважаю, що краще за неї не має жодної, мені б хотілося щоб так вважав кожен! тяжко-важко, а жид панує... тож ті патріоти, націоналісти повинні розкрити людям очі, але якщо люди не хочуть бачити правду, вони загублені для суспільства, вони тянуть інших за собою в провалля!!! ой, не буду тут пропагувати націоналізм,захопилась трішки ))) ![]() |
LOVELESS | Отправлено: 04/11/2010 16:19 Обновлено: 04/11/2010 16:19 |
Местный житель ![]() ![]() Дата регистрации: 08/09/2009 Из: Украина, Полтава Сообщений: 314 |
![]() та все ж я дуже щаслива від того що знаю справжніх патріотів, націоналістів!!! тож Україні пора об"єднатися!!
![]() ![]() ![]() |
AlexandrV | Отправлено: 07/12/2010 17:05 Обновлено: 07/12/2010 17:05 |
Местный житель ![]() ![]() Дата регистрации: 19/01/2009 Из: г.Павлоград Сообщений: 2091 |
![]() Спасибо. Я тоже рад, что есть неравнодушные к этой проблеме.
|